polstar

Nowoczesna, ekologiczna fabryka, inwestująca w prace badawczo-rozwojowe, produkująca najbardziej innowacyjne drzwi. Pragniemy by nasze produkty budowały renomę Polski na arenie międzynarodowej. Tworzymy wartościowe miejsca pracy, ceniąc w ludziach pasję, zaangażowanie i pomysłowość. Wspieramy rozwój naszego regionu i chcemy być jego wizytówką.

historia

Polstar Doors to polska firma rodzinna, której początku należy szukać w 2006 roku, kiedy to pomysłodawca po ukończeniu studiów rozpoczął swoją przygodę z branżą drzwi i konsekwentnie przez wiele lat zdobywał doświadczenie i kapitał niezbędny do realizacji tej inwestycji.

Dzięki wizji i marzeniom Tomasza Michalskiego pochodzącego z małej miejscowości Czermno Kolonia, już w 2013 powstaje plan budowy nowoczesnej fabryki drzwi, i wypromowania nowej marki na rynku, która będzie synonimem jakości i niezawodności w branży i podbije europejskie rynki. Nie przypadkowo została wybrana również nazwa marki – Polstar ma budować dobrą opinie o Polsce za granicą.

W 2015 roku została powołana do życia spółka Polstar Doors i rozpoczęła się budowa fabryki jak również wybór dostawców zaawansowanych technicznie maszyn do produkcji drzwi.
Proces ten opierał się na wizytacjach u kilkunastu producentów maszyn i urządzeń z całego świata. Audytorzy przeprowadzili testy możliwości maszyn z uwzględnieniem wszystkich etapów skomplikowanego procesu produkcyjnego. Wybór padł na najnowszej generacji maszyny niemieckie, szwedzkie i tureckie.

W lipcu 2016 zostaje oficjalnie otwarta fabryka drzwi Polstar a honorowym gościem na tej uroczystości jest Marszałek Województwa Świętokrzyskiego i wielu lokalnych polityków. Nasza fabryka to unikalna inwestycja na skalę regionu świętokrzyskiego. Jest wyjątkowym miejscem, w którym zatrudniamy specjalistów najwyższej klasy oraz dbamy o wyjątkową atmosferę pracy i budowę kapitału społecznego wśród lokalnej społeczności.

Dopełnieniem naszej dotychczasowej historii jest logo Polstar, które odzwierciedla kształtem Polskę oraz symbolizuje otwierające się szeroko drzwi.

Zapraszamy do zakupów naszych produktów i promowania naszej marki.