Operator CNC

miejsce

Czermno Kolonia, woj. Świętokrzyskie

wynagrodzenie

Oferujemy: możliwość rozwoju zawodowego i awansu w prężnie rozwijającej się firmie produkującej drzwi stalowe w nowoczesnym parku maszynowym, atrakcyjne wynagrodzenie, niezbędne narzędzia pracy, dobrą atmosferę w pracy, stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@polstar.pl lub kontakt pod numerem telefonu: 731 209 888

miejsce

opis stanowiska
  • Obsługa maszyn sterowanych numerycznie,
  • wykonywanie elementów zgodnie z dokumentacją techniczną,
  • kontrola pomiarowa i jakościowa wyrobów.
wymagania
  • Wykształcenie techniczne,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych będzie dodatkowym atutem,
  • dobra organizacja pracy,
  • ambicja i umiejętność wywiązywania się z powierzonych zadań,
  • doświadczenie związane z obsługą maszyn CNC będzie dodatkowym atutem.