Pracownicy produkcji

miejsce

Czermno Kolonia, woj. Świętokrzyskie

wynagrodzenie

Oferujemy: możliwość rozwoju zawodowego i awansu w prężnie rozwijającej się firmie produkującej drzwi stalowe w nowoczesnym parku maszynowym, atrakcyjne wynagrodzenie, niezbędne narzędzia pracy, dobrą atmosferę w pracy, stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@polstar.pl lub kontakt pod numerem telefonu: 731 209 888

miejsce

opis stanowiska
  • Obsługa maszyn i urządzeń w oparciu o instrukcje stanowiskowe
  • Wstępna kontrola jakości wytwarzanego produktu
  • Utrzymywanie prawidłowego stanu technicznego maszyn i urządzeń
  • Utrzymywanie czystości na stanowisku pracy, przestrzeganie przepisów BHP
wymagania
  • Wysokie zdolności manualne – duża precyzja i skrupulatność przy wykonywaniu pracy
  • Doba organizacja pracy
  • Ambicja i umiejętność wywiązywania się z powierzonych zadań
  • Punktualność i niezawodność
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym