producent drzwi Polstar

Nasza firma to nowoczesna, ekologiczna fabryka drzwi zewnętrznych, inwestująca w prace badawczo-rozwojowe i zajmująca się produkcją najbardziej innowacyjnych systemów wejściowych. Pragniemy, by nasze ekskluzywne konstrukcje nie tylko stanowiły znakomite uzupełnienie Twojego domu, ale także budowały renomę Polski na arenie międzynarodowej. Tworzymy wartościowe miejsca pracy, ceniąc w ludziach pasję, zaangażowanie i pomysłowość. Wspieramy rozwój naszego regionu i chcemy być jego wizytówką.

historia

Polstar Doors to polska firma rodzinna, której początku należy szukać w 2006 roku, kiedy to pomysłodawca po ukończeniu studiów rozpoczął swoją przygodę z branżą drzwi i konsekwentnie przez wiele lat zdobywał doświadczenie i kapitał niezbędny do realizacji tej inwestycji.

Dzięki wizji i marzeniom Tomasza Michalskiego pochodzącego z małej miejscowości Czermno Kolonia, już w 2013 powstaje plan budowy nowoczesnej fabryki drzwi, i wypromowania nowej marki na rynku, która będzie synonimem jakości i niezawodności w branży i podbije europejskie rynki. Nie przypadkowo została wybrana również nazwa marki – Polstar ma budować dobrą opinie o Polsce za granicą.

W 2015 roku została powołana do życia spółka Polstar Doors i rozpoczęła się budowa fabryki jak również wybór dostawców zaawansowanych technicznie maszyn do produkcji drzwi.
Proces ten opierał się na wizytacjach u kilkunastu producentów maszyn i urządzeń z całego świata. Audytorzy przeprowadzili testy możliwości maszyn z uwzględnieniem wszystkich etapów skomplikowanego procesu produkcyjnego. Wybór padł na najnowszej generacji maszyny niemieckie, szwedzkie i tureckie.

W lipcu 2016 zostaje oficjalnie otwarta fabryka drzwi Polstar a honorowym gościem na tej uroczystości jest Marszałek Województwa Świętokrzyskiego i wielu lokalnych polityków. Nasza fabryka to unikalna inwestycja na skalę regionu świętokrzyskiego. Jest wyjątkowym miejscem, w którym zatrudniamy specjalistów najwyższej klasy oraz dbamy o wyjątkową atmosferę pracy i budowę kapitału społecznego wśród lokalnej społeczności.

Dopełnieniem naszej dotychczasowej historii jest logo Polstar, które odzwierciedla kształtem Polskę oraz symbolizuje otwierające się szeroko drzwi.

Zapraszamy do zakupów naszych produktów i promowania naszej marki.